Описание
lucrări de reparație a unor sectoare de drum din str. Podgorenilor și str. A.Marinescu din or Durlești
Информация о заказчике
Название
Primaria or. Durlesti
Фискальный код / IDNO
1007601009679
Адрес
2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
str. Alexandru cel Bun 5.
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.01.2023 12:22:40
Последнее изменение
01.02.2023 12:41:54
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
12,300,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -