Описание
Truse pentru diagnosticul prin tehnici de biologie moleculară (PCR) și ELISA pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Фискальный код / IDNO
1018601000021
Адрес
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.01.2023 11:11:13
Последнее изменение
01.03.2023 11:36:50
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
847,613.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -