Описание
Achizitionarea Utilajelor agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Информация о заказчике
Название
ÎS ”Întreprindrea Silvo-Cinegetică Cimișlia”
Фискальный код / IDNO
1004605003629
Адрес
4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
Cetatea Albă 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.01.2023 10:19:12
Последнее изменение
06.02.2023 19:05:19
MTender ID
Код CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,307,320.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -