Описание
Lucrări de construcție a terenului de minifotbal
Информация о заказчике
Название
Directia Invatamint General Cimislia
Фискальный код / IDNO
1007601008959
Адрес
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
b-ul Mihai Viteazul, 44
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.01.2023 14:53:10
Последнее изменение
30.01.2023 11:50:15
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
625,778.75
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -