Описание
Produse alimentare pentru anul 2023 Clinica Chișinău și Clinica Vorniceni REPETAT 2
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Ftiziopneumologie "Chiril Draganiuc"
Фискальный код / IDNO
1003600151724
Адрес
MD 2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Constantin Vîrnav 13
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.01.2023 14:10:47
Последнее изменение
25.01.2023 15:38:09
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
800,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -