Описание
Piese de schimb, accesorii și consumabile pentru dispozitive medicale, pentru anul 2023 conform necesitatilor IMSP AMT Riscani"
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Riscani
Фискальный код / IDNO
1003600153212
Адрес
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
25.01.2023 12:33:32
Последнее изменение
27.01.2023 17:25:09
MTender ID
Код CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
164,033.33
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -