Описание
Lucrări de fabricare a mărcilor și efectelor poștale
Информация о заказчике
Название
Poșta Moldovei
Фискальный код / IDNO
1002600023242
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
24.01.2023 14:32:30
Последнее изменение
25.01.2023 12:10:52
MTender ID
Код CPV
22400000-4
-
Timbre, carnete de cecuri, bancnote, acţiuni, materiale publicitare, cataloage şi manuale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,000,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -