Описание
Servicii de reparaţie şi mentenanţă pentru tehnică de calcul, imprimare şi dispozitive periferice pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Serviciul de Protecție și Pază de Stat
Фискальный код / IDNO
1006601001104
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Sfatul Țării 26
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
24.01.2023 14:17:54
Последнее изменение
24.01.2023 14:21:21
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
58,333.33
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -