Описание
Rechizite de birou
Информация о заказчике
Название
Penitenciarul Nr.4 Cricova
Фискальный код / IDNO
1006601003533
Адрес
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Lucefărul 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Ofițer principal al Secției Achiziții Publice SLA
Контактный телефон
022-453-630
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
20.01.2023 18:23:30
Последнее изменение
20.01.2023 18:27:21
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
46,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -