Описание
Elaborarea documentației de proiect și devize pentru "Alimentarea cu apă și canalizare a sectorului ”Malina” din or. Cimișlia"
Информация о заказчике
Название
Primăria Cimișlia
Фискальный код / IDNO
1007601005914
Адрес
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bd. Ștefan cel Mare 14
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.01.2023 18:11:06
Последнее изменение
19.01.2023 18:15:05
MTender ID
Код CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
450,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -