Описание
Construcția parcului fotovoltaic de 300kw tip on-grid din s.Cîrnățeni r/l Căușeni
Информация о заказчике
Название
Primaria satului Cirnateni
Фискальный код / IDNO
1007601003736
Адрес
MD-4313,
MOLDOVA,
s.Cîrnăţeni,
Căuşeni,
str.Stefan cel Mare 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.01.2023 16:45:59
Последнее изменение
19.01.2023 20:14:09
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,356,272.50
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -