Описание
Detergenti și consumabile conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie pentru anul 2023.
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Фискальный код / IDNO
1003600150598
Адрес
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.01.2023 16:24:06
Последнее изменение
27.01.2023 11:56:48
MTender ID
Код CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
415,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -