Описание
Hârtie A4 și rechizite de birou
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000473
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.01.2023 16:20:24
Последнее изменение
19.01.2023 16:56:13
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
105,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -