Описание
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor aflate la balanța Direcției de Poliție a mun. Chișinău
Информация о заказчике
Название
Direcția de poliției a mun. Chișinău
Фискальный код / IDNO
1006601000808
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Tighina 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
19.01.2023 13:57:29
Последнее изменение
19.01.2023 14:11:58
MTender ID
Код CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,164,050.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -