Описание
Tehnică, utilaje agricole forestiere
Информация о заказчике
Название
Întreprinderea pentru Silvicultură Glodeni
Фискальный код / IDNO
1003602024240
Адрес
MD-4901,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
str. M. Eminescu 17
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.01.2023 12:37:29
Последнее изменение
23.01.2023 16:41:35
MTender ID
Код CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,338,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -