Описание
Servicii de spălare a unităților de transport pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Direcția regională „Nord” a IGC
Фискальный код / IDNO
1007601000676
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
18.01.2023 12:33:36
Последнее изменение
25.01.2023 10:00:00
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
16,666.66
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -