Описание
Autoclavului pentru sterilizarea instrumentelor și echipamentului medical pentru operații.
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Orhei
Фискальный код / IDNO
1007601005523
Адрес
MD-3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
M. Eminescu 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.01.2023 15:04:26
Последнее изменение
17.01.2023 15:04:26
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
425,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -