Описание
accesorii de birou
Информация о заказчике
Название
Primăria municipiului Cahul
Фискальный код / IDNO
1007601008340
Адрес
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.01.2023 14:52:44
Последнее изменение
18.01.2023 10:48:05
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
108,090.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -