Описание
Servicii de mentenanță preventivă și corectivă a Dispozitivelor medicale, pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Institutul Neurologie și Neurochirurgie
Фискальный код / IDNO
1003600150602
Адрес
MD2028,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Korolenko 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
17.01.2023 14:51:09
Последнее изменение
18.01.2023 10:11:49
MTender ID
Код CPV
98300000-6
-
Servicii diverse
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
757,400.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -