Описание
Reconstrucția acoperișului, termoizolarea fațadelor și amenajarea teritoriului a Casei de Cultură din s. Tomai, r-ul Leova
Информация о заказчике
Название
Primaria Tomai
Фискальный код / IDNO
1007601004272
Адрес
6331,
MOLDOVA,
s.Tomai (r-l Leova),
Leova,
Tomai
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.01.2023 18:13:08
Последнее изменение
23.01.2023 11:20:49
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,455,710.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -