Описание
Lucrări de reparație curentă și întreținerea drumurilor locale din raionul Cimișlia pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Cimislia
Фискальный код / IDNO
1007601008915
Адрес
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bul Stefan cel Mare, 12
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.01.2023 12:56:48
Последнее изменение
16.01.2023 15:42:17
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,342,913.22
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -