Описание
Procurarea,achiziționarea vechicolului și a echipamentului de dezapezire,intretinerea spatiilor verzi
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA CUBOLTA
Фискальный код / IDNO
1007601002762
Адрес
6221,
MOLDOVA,
s.Cubolta,
Sîngerei,
R. SINGEREI S. CUBOLTA
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
16.01.2023 10:23:28
Последнее изменение
18.01.2023 9:47:50
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
614,167.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -