Описание
Procurarea produselor alimentare pentru perioada februarie –mai 2023
Информация о заказчике
Название
Liceul Teoretic Alexandru cel Bun
Фискальный код / IDNO
1014620008323
Адрес
MD-5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
str. 1 Mai
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
15.01.2023 13:18:19
Последнее изменение
15.01.2023 13:39:58
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
535,391.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -