Описание
Servicii de deservire tehnica si reparatie a ascensoarelor
Информация о заказчике
Название
IMSP CRDM
Фискальный код / IDNO
1003600150196
Адрес
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
14.01.2023 15:38:22
Последнее изменение
20.01.2023 12:07:23
MTender ID
Код CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
240,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -