Описание
Servicii de reîncărcare, regenerare și reparație a cartușelor pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Фискальный код / IDNO
1008601000617
Адрес
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 16:42:06
Последнее изменение
13.01.2023 16:46:36
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
38,975.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -