Описание
Hîrtie pentru tipar
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 15:32:01
Последнее изменение
16.01.2023 17:09:47
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
445,375.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -