Описание
Achiziționarea Implanturilor traumatologico-ortopedice conform necesităților IMSP Institutul de Medicină Urgentă pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Фискальный код / IDNO
1016601000212
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 14:55:57
Последнее изменение
20.01.2023 17:10:43
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,988,075.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -