Описание
Servicii de încărcare și regenerare a cartușelor pentru imprimante și aparate de multiplicare
Информация о заказчике
Название
Penitenciarul nr. 12 - Bender
Фискальный код / IDNO
1019601000062
Адрес
3200,
MOLDOVA,
mun.Bender,
mun.Bender,
str.Sovetscaia 65
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 14:24:56
Последнее изменение
13.01.2023 14:34:29
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
16,666.66
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -