Описание
Serviciile de deratizare (dezinsecție și dezinfecție) pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Фискальный код / IDNO
1007601011401
Адрес
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 14:21:30
Последнее изменение
19.01.2023 10:00:01
MTender ID
Код CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
3,333.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -