Описание
Serviciile pentru nemicirea deșeurilor medicale pentru anul 2023.
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Фискальный код / IDNO
1007601011401
Адрес
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 13:06:54
Последнее изменение
13.01.2023 13:09:50
MTender ID
Код CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
8,400.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -