Описание
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor aflate la balanța Inspectoratului General al Poliției
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 12:42:51
Последнее изменение
13.01.2023 12:56:40
MTender ID
Код CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
960,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -