Описание
Formulare statistice pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Фискальный код / IDNO
1003600152640
Адрес
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 11:58:20
Последнее изменение
30.01.2023 10:02:28
MTender ID
Код CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
100,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -