Описание
Procurarea produselor petroliere pentru anul 2023 (repetat)
Информация о заказчике
Название
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Фискальный код / IDNO
1007601011401
Адрес
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 11:57:58
Последнее изменение
17.01.2023 15:00:00
MTender ID
Код CPV
09100000-0
-
Combustibili
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
81,750.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -