Описание
Servicii de întreținere a ascensoarelor pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP SCMC "V. Ignatenco"
Фискальный код / IDNO
1003600152640
Адрес
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Grenoble 149
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.01.2023 11:51:34
Последнее изменение
13.01.2023 11:55:58
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
150,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -