Описание
Filmelor si consumabilelor radiologice
Информация о заказчике
Название
IMSP CRDM
Фискальный код / IDNO
1003600150196
Адрес
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 18:51:16
Последнее изменение
21.06.2023 19:36:22
MTender ID
Код CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,161,275.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -