Описание
Lucrări de schimbare a tâmplăriei, secția terapie intensiva pentru a. 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Bălți
Фискальный код / IDNO
1003602150732
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal, 101
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 18:14:38
Последнее изменение
17.01.2023 18:23:59
MTender ID
Код CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
662,888.57
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -