Описание
Servicii de regenerare și alimentare a modulelor xerografice și cartridgelor pentru imprimante și copiatoare
Информация о заказчике
Название
Serviciul Vamal
Фискальный код / IDNO
1006601000185
Адрес
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 18:10:35
Последнее изменение
27.01.2023 14:44:35
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
190,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -