Описание
Servicii de confecționare, livrarea și montare vitraliu de tip termopan
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Фискальный код / IDNO
1015600032824
Адрес
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 17:14:29
Последнее изменение
13.01.2023 17:19:16
MTender ID
Код CPV
44200000-2
-
Produse structurale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
48,333.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -