Описание
Produse de curățat și accesorii pentru acestea, pentru anul 2023 REPETAT
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Фискальный код / IDNO
1003600150783
Адрес
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 16:45:15
Последнее изменение
12.01.2023 16:50:56
MTender ID
Код CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
259,247.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -