Описание
„Produse pe bază de carne”, pentru necesităţile Armatei Naţionale
Информация о заказчике
Название
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Фискальный код / IDNO
1006601001229
Адрес
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 16:23:37
Последнее изменение
12.01.2023 16:30:07
MTender ID
Код CPV
15130000-8
-
Produse din carne
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,920,830.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -