Описание
Servicii de deservire tehnică și mentenanță a sistemului automat de stingere a incendiilor cu apă în încăperea arhivei nr.2 din mun.Chișinău, str.Mesager, 5
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 16:20:26
Последнее изменение
17.01.2023 14:26:46
MTender ID
Код CPV
50320000-4
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a computerelor personale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
34,990.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -