Описание
Servicii de amenajare a orașului
Информация о заказчике
Название
Primăria oraşului Făleşti
Фискальный код / IDNO
1007601002094
Адрес
5901,
MOLDOVA,
or.Făleşti,
Făleşti,
Str. Ştefan cel Mare şi Sfînt 73
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 15:49:48
Последнее изменение
12.01.2023 16:17:45
MTender ID
Код CPV
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
4,583,333.33
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -