Описание
Servicii de pază tehnică şi de deservire a sitemului de semnalizare contra incendiilor, pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Direcţia generală asistenţă medicală și socială a Consiliului municipal Chişinău
Фискальный код / IDNO
1007601010541
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bucureşti nr. 35
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 15:11:21
Последнее изменение
12.01.2023 15:50:52
MTender ID
Код CPV
79710000-4
-
Servicii de siguranţă
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
65,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -