Описание
Servicii de reparație și deservire tehnică a sistemelor de cântărire
Информация о заказчике
Название
Autoritatea Administrativă ”Agenția Națională Transport Auto”
Фискальный код / IDNO
1008601000617
Адрес
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleea Gării, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 13:18:40
Последнее изменение
23.01.2023 12:00:00
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
81,834.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -