Описание
Servicii de deservire tehnică și reparații minore a echipamentelor de cîntărit de tip BDA și BSA
Информация о заказчике
Название
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Фискальный код / IDNO
1005600036924
Адрес
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 11:36:34
Последнее изменение
12.01.2023 12:14:07
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
170,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -