Описание
Produse alimentare pentru anul 2023 (repetat II)
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Фискальный код / IDNO
1003600151643
Адрес
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 10:28:44
Последнее изменение
12.01.2023 11:49:31
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
277,115.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -