Описание
Servicii de mentenanță a sistemului informatic Hipocrate
Информация о заказчике
Название
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Фискальный код / IDNO
1015600032824
Адрес
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
12.01.2023 10:08:53
Последнее изменение
20.01.2023 11:00:01
MTender ID
Код CPV
72600000-6
-
Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
108,333.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -