Описание
Servicii de pază a unităților poștale și intervențiilor operative
Информация о заказчике
Название
Poșta Moldovei
Фискальный код / IDNO
1002600023242
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 18:00:51
Последнее изменение
11.01.2023 18:00:51
MTender ID
Код CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,261,186.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -