Описание
Reparatia capitala a cantinei si salii de sport din LT Mihail Birca ,Milestii Mici
Информация о заказчике
Название
Primaria Milestii Mici
Фискальный код / IDNO
1008601001072
Адрес
6819,
MOLDOVA,
s.Mileştii Mici,
Ialoveni,
c.Milestii Mici
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 16:48:19
Последнее изменение
11.01.2023 16:48:19
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
7,755,400.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -