Описание
Achiziționarea serviciilor de spălare auto complex pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Consiliul Superior al Procurorilor
Фискальный код / IDNO
1016601000164
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
11.01.2023 16:39:39
Последнее изменение
19.01.2023 13:00:52
MTender ID
Код CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
5,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -